Právě poslouchám... klasická hudba

Re: Právě poslouchám... klasická hudba

Příspěvekod kokes » pát 10. dub 2026 17:03:43

@blesk ano, s tým subbasom súhlasím, je zvýraznený, vlastne ak tak nad tým rozmýšľam, bez DRC by to mohlo byť už naozaj cez čiaru. Skúsim si to niekedy pustiť bez korekcie.
Ja práve niesom vyslovene jazzofil, ale takéto nezvyklé fúzie človek nenájde každý deň.

Tinariwen nepoznám, díky za tip.

C2-DX9 ok
[Holo Red / Cyan2, Khozno preamp, CA 851W (Casea), Vimberg Mino]
[Topping DX9, Meze Emp.I / CrinEar Daybreak], LMS
kokes
 
Příspěvky: 33
Registrován: úte 20. pro 2016 15:15:33

Re: Právě poslouchám... klasická hudba

Příspěvekod mrba » úte 02. čer 2026 13:07:37

Celkom pekná úprava pre flautu. Páčilo sa mi to.

BeeOp30.jpg
BeeOp30.jpg (125.37 KiB) Zobrazeno 128 krát
Uživatelský avatar
mrba
 
Příspěvky: 1270
Registrován: čtv 22. zář 2016 20:30:30
Bydliště: Bratislava

Předchozí

Zpět na Klasická hudba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků