@blesk ano, s tým subbasom súhlasím, je zvýraznený, vlastne ak tak nad tým rozmýšľam, bez DRC by to mohlo byť už naozaj cez čiaru. Skúsim si to niekedy pustiť bez korekcie.
Ja práve niesom vyslovene jazzofil, ale takéto nezvyklé fúzie človek nenájde každý deň.
Tinariwen nepoznám, díky za tip.
C2-DX9 ok
