Ahojte,
Som zacinajuci maly vyrobca v oblasti Hi-Fi audiotechniky.
Moj prvy vyrobok bol DAC s integrovanym preampom, ktory som tu uz publikoval asi pred rokom.
Pred nedavnom som dokoncil dalsi vyrobok, jedna sa o elektronkovy vykonovy monoblok.
Chcel by som poprosit nadsencov do tejto oblasti o vypocutie si mojho vyrobku, aby som mal spatnu vazbu z viacerych smerov.
Ak mate niekto zaujem a ste najlepsie zo zapadneho Slovenska, dajte mi vediet. Rad by som Vas navstivil vo vasej posluchovke, kde by ste na vlastnej zostave mohli posudit zvuk. Som zvedavy na Vas nazor.
https://www.jak-audio.com/sk/arche-1a/
