Ahoj Kubo, Dan umí gramofony? Dokonce automaty!
Že by oživil Sony PS-X 60 ?
Určitě gratuluju. Pioneer stojí za tu práci.
Jestli se ti někdy bude chtít porovnat s Dualem, napiš prosím.
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků