Jak jsem vybral gramofon.

Re: Jak jsem vybral gramofon.

Příspěvekod efičák » úte 24. bře 2026 10:13:51

Ahoj Kubo, Dan umí gramofony? Dokonce automaty!
Že by oživil Sony PS-X 60 ?
Určitě gratuluju. Pioneer stojí za tu práci.
Jestli se ti někdy bude chtít porovnat s Dualem, napiš prosím.
efičák
 
Příspěvky: 57
Registrován: čtv 19. pro 2024 15:53:27
Bydliště: Ostrava Jih

Předchozí

Zpět na Analog

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků