Audio groteska

Re: Audio groteska

Příspěvekod blesk » sob 11. dub 2026 18:00:41

Ten Goldmung je celkom monštrum aj veľkosťou aj cenovkou.
Proti tomu triezve Sanders Magtech monoblocks vyzerajú absolútne nenápadne, aj keď dokážu dodať 1600W/8Ohm a 2000W/4Ohm na kanál.
https://sanderssoundsystems.com/product ... oblock-amp
2x iFi iSilencer>Audio PC+Daphile+DRC>Topping HS02+Shanti LPS>Rockna Wavedream Signature Balanced>Canor AI 1.20>Marten Django XL, 230V:Torus TOT Max modif,Furutech,Viablue,Viborg,prepoje:DYI RCA,Audioquest
blesk
 
Příspěvky: 1212
Registrován: stř 30. lis 2016 8:10:39

Předchozí

Zpět na Co se nevešlo jinam - všeobecné principy & praxe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků