od dawsoo » sob 23. kvě 2026 21:32:25
Ale jo, dělaly se hodně v devadesátkách (matka něco takovýho myslím doma měla) ,kdy LCD ještě nebyly,nebo ty pvní měly v prokládaným PALu či NTSC opravdu přímo strašnej obraz. Hodně lidí to mělo na kino z DVD LD či SVHS ,satelit i kabelovky apod. Hajent ne CRT byly tehdy co pamatuju jen plazmy a zpětné velkoformát projektory pro maximální úhlopříčky.
Silent velké PC ---USB Izolátor USBISO211---SMSL SU-X/D400EX ---XLR Silver 5N---Topping L70---RCA Siilver 5N---Koncák Victor SuperA AX-550MODIF---tukabel stříbřená 2linka 2x2,5mm2 ----- Budky Pimpule1 = můj současný zvuk doma