od dawsoo » stř 08. dub 2026 9:56:22
paf: Jakou Mirku máš? MX-1,2,50,70,460,600,800,630,830,1000? Měl jsem je průběžně asi všechny. Nejlepší jsou yamahy se ZDR a X_Power obvody = M-50,M-70,MX10000... pak jsou za nimi v druhé řadě dobré s HCA a auto A obvody,ale i staré z konce 70s M-2,M-4 apod... Všechny ostatní jsou obyč slušné zesiovače ničím vyjimečné.
Silent velké PC ---USB Izolátor USBISO211---SMSL SU-X/D400EX ---XLR Silver 5N---Topping L70---RCA Siilver 5N---Koncák Victor SuperA AX-550MODIF---tukabel stříbřená 2linka 2x2,5mm2 ----- Budky Pimpule1 = můj současný zvuk doma