MoFi SourcePoint V10

MoFi SourcePoint V10

Příspěvekod PavelH » pát 06. bře 2026 19:50:34

Zdravím vespolek,
nemá tu někdo zkušenost s bednami MoFi Electronics SourcePoint V10?
https://www.mofielectronics.com/products/mofi-electronics-sourcepoint-v10-floodstanding-speakers-pair
Děkuji
Obrázek
PavelH
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 15. čer 2020 16:31:18

Re: MoFi SourcePoint V10

Příspěvekod blesk » pon 25. kvě 2026 9:22:27

Neviem iste či to bol tento model alebo model 888, tak to prosím berte s rezervou. Mne sa na výstave (Warsava a Mníchov) javili trochu prezentejšie na vrchu s dosť mohutným spodkom. Takže vo výsledku to bolo pre mňa nie úplne to čo by som očakával podľa meraní zo spinorama modelu:

https://www.spinorama.org/speakers/MoFi ... x_eac.html

Skôr to odpovedalo meraniu hifinews:
https://www.hifinews.com/content/mofi-s ... lab-report
Naposledy upravil blesk dne pon 25. kvě 2026 18:14:43, celkově upraveno 1
2x iFi iSilencer>Audio PC+Daphile+DRC>Topping HS02+Shanti LPS>Rockna Wavedream Signature Balanced>Canor AI 1.20>Marten Django XL, 230V:Torus TOT Max modif,Furutech,Viablue,Viborg,prepoje:DYI RCA,Audioquest
blesk
 
Příspěvky: 1212
Registrován: stř 30. lis 2016 8:10:39

Re: MoFi SourcePoint V10

Příspěvekod PavelH » pon 25. kvě 2026 17:59:15

Díky za ty odkazy.
Já se o ně zajímám proto, že mně připadá, že s 10palcem (natož se dvěma) v dané cenové kategorii těžko hledat.
PavelH
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 15. čer 2020 16:31:18

Re: MoFi SourcePoint V10

Příspěvekod kokes » úte 26. kvě 2026 12:30:47

Čo sa týka komerčných výrobcov, tak za mňa model s veľmi dobrým pomerom c/v, kde Jones s ohľadom na poskytnutý budget zvolil materiály a komponenty, ktoré nevystrelili cenu do vesmíru.
Sourcepoint v10 som mal ako jedného z mála kandidátov na upgrade, mal som naplánovaný aj posluch, ale nakoniec som sa k tomu nedostal.
Ešte jeden odkaz na recenziu menšich bráškov s podobnou dizajnovou filozofiou https://www.youtube.com/watch?v=3L4--48eopQ
[Holo Red / Cyan2, Khozno preamp, CA 851W (Casea), Vimberg Mino]
[Topping DX9, Meze Emp.I / CrinEar Daybreak], LMS
kokes
 
Příspěvky: 33
Registrován: úte 20. pro 2016 15:15:33


Zpět na Reprosoustavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 193 návštevníků