Dotazy, připomínky

Re: Dotazy, připomínky

Příspěvekod cough » úte 13. čer 2017 19:55:12

Highslide mod - kuknu na to.
PDF by mělo fungovat... prověřím.
cough
Administrátor

Příspěvekod petermit » pát 18. srp 2017 12:27:14

Kroutím hlavou sám nad sebou, ale:
šlo by nějak blbuvzdorně vysvětlit i mně-hlupákovi, jak do textového příspěvku vložit obrázek? URL, no jo, ale co to je? Příklad: nechal jsem si uložit na "Rajčeti" nějaký obrázek, do psaného textu jsem na zvoleném místě kliknul tlačítko "Img" z lišty nad textem a do vzniklého místa () mezi ty hranaté závorky vložil zkopírovanou adresu toho Rajčatového odkazu. V textu příspěvku se pak zobrazí odkaz na ten obrázek, ne však obrázek sám...
A druhý obrázek jsem tam už nepřidal. Vím, ve FAQ je vysvětlováno cosi o jakémsi TABu, ale když pro mě to je čínština...
Předem děkuji!
petermit

Příspěvekod akim5 » pát 18. srp 2017 13:26:12

petermit píše:Kroutím hlavou sám nad sebou, ale:
šlo by nějak blbuvzdorně vysvětlit i mně-hlupákovi, jak do textového příspěvku vložit obrázek? URL, no jo, ale co to je? Příklad: nechal jsem si uložit na "Rajčeti" nějaký obrázek, do psaného textu jsem na zvoleném místě kliknul tlačítko "Img" z lišty nad textem a do vzniklého místa () mezi ty hranaté závorky vložil zkopírovanou adresu toho Rajčatového odkazu. V textu příspěvku se pak zobrazí odkaz na ten obrázek, ne však obrázek sám...
A druhý obrázek jsem tam už nepřidal. Vím, ve FAQ je vysvětlováno cosi o jakémsi TABu, ale když pro mě to je čínština...
Předem děkuji!

Taky mi to chvilku trvalo, než jsem na to přišel:-) Takže:
- klikneš si na Rajčeti na daný obrázek. Až se ti obrázek otevře, tak na něj najeď myší a zmáčkni na té myši PRAVÉ TLAČÍTKO
- objeví se ti různé možnosti. Ty vyber tu KOPÍROVAT ADRESU OBRÁZKU
- no a tuto adresu vložíš pomocí CTRL+V do závorek mezi ty tagy Img()Img. Tím by to mělo být zobrazené ve tvém příspěvku tady na fóru. Pomocí tohoto postupu sem můžeš vkládat i obrázky odjinud z netu, stačí zkopírovat správně tu ADRESU OBRÁZKU

Já jsem Většinou připojen jen přes iPad, tak obrázky vkládám pomocí přílohy, kam jednoduše zkopíruju obrázek, který mám uložený.

Tak ať se daří:-)
akim5

Příspěvekod Kocour » sob 17. úno 2018 11:26:54

Priloha PDF neni povolena. Chtel jsem sem dat nejaka mereni.
HTPC > RME ADI-2 DAC > VdH The Second > Yamaha M-50 Dawsoo > VdH The Royal Jade > DIY repro
Kocour

Příspěvekod cough » sob 17. úno 2018 12:57:34

Kocour píše:Priloha PDF neni povolena. Chtel jsem sem dat nejaka mereni.

už je :)
cough
Administrátor

Předchozí

Zpět na Administrace fóra